WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

Tagasi üles
img_Company_looking over the city

KES ME OLEME?

KONE-s on meie ülesandeks parandada inimvoogude liikumist linnakeskkonnas. Ülemaailmse liidrina liftide ja eskalaatorite valdkonnas pakub KONE lifte, eskalaatoreid ja hoonete automaatuksi ning hooldus- ja moderniseerimislahendusi, mis lisavad väärtust igale hoonele.

Läbi inimvoogude tõhusama liikumise People Flow® lahenduste abil muudame me inimeste teekonnad ohutumaks, mugavamaks ja kindlamaks kõrgemates ja nutikamates hoonetes. Koostöös oma partnerite ja klientidega üle kogu maailma aitame me linnad muuta paremateks elupaikadeks. 2017. aastal oli KONE netokäive 8,9 miljardit eurot ja ettevõttes töötas aasta lõpus üle 55 000 töötaja. KONE B-klassi aktsiad on noteeritud Soome börsil Nasdaq Helsinki Ltd.

img_Company_urbanization at night

VISIOON JA STRATEEGIA

Meie visiooniks on People Flow® lahenduste abil pakkuda parimat inimvoogude liikumise kogemust.

See tähendab, et me mõistame, et erinevatel hoonetüüpidel on erinev otstarve, mis mõjutab inimvoogusid ja ümbritsevat keskkonda. Samuti tähendab see seda, et me pakume oma kasutajatele ja klientidele lihtsust, tõhusust ja head kogemust kogu hoone kasutusaja vältel.

Strateegia elluviimiseks oleme me käiku kasutusele neli viisi, kuidas koos meiga võidavad ka kliendid.

KONE soovib kaasa aidata linnaelu parandamisele.