KONE ettevõttena

img_who-we-are-680x383

KES ME OLEME?

Maailma suurima lifti- ja eskalaatoritootjana pakume me maailmale lisaks liftidele ja eskalaatoritele ka hooldusteenuseid ja moderniseerimislahendusi, et tõsta hoonete väärtust läbi nende elutsükli. Rakendades süsteemi People Flow® muudame inimeste liikumisteekonnad kõrgemates ja targemates majades mugavamaks ning kindlamaks.


Aastal 2020 oli KONE korporatsiooni käive 9,9 miljardit eurot ning aasta lõpu seisuga töötas ettevõttes üle 60.000 inimese. KONE b-klassi aktsiad on noteeritud Nasdaq Helsinki Ltd. Börsil.

img_sustainable-success-with-customers-680x383

VISIOON JA STRATEEGIA

Meie visiooniks on People Flow® lahenduste abil pakkuda parimat inimvoogude liikumise kogemust.

See tähendab, et me mõistame, et erinevatel hoonetüüpidel on erinev otstarve, mis mõjutab inimvoogusid ja ümbritsevat keskkonda. Samuti tähendab see seda, et me pakume oma kasutajatele ja klientidele lihtsust, tõhusust ja head kogemust kogu hoone kasutusaja vältel.

Aastal 2021 alustasime strateegia järgmise etapiga – “Jätkusuutlik edu klientidega”. Järgneva nelja aasta jooksul me keskendume klientidele loodava väärtuse suurendamisele läbi uute nutikate lahenduste, kinnistades jätkusuutlikkuse veelgi enam kõikidesse tegevustesse.

KONE soovib kaasa aidata linnaelu parandamisele.

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik