Miks moderniseerida KONE-ga?

INVESTEERING, MIS TASUB ÄRA

KONE moderniseerimine parandab seadme ohutust, töökindlust, juurdepääsetavust ja visuaalset väljanägemist ning samuti vähendab energiakulusid.

RAHULOLEVAMAD HOONE KASUTAJAD

Meiega töötamine annab teile suurema usaldusväärsuse, juurdepääsetavuse ja mugavuse ning seda kogu hoone kasutusaja vältel.

PROBLEEMIVABA PAIGALDUSPROTSESS

Meie professionaalselt hallatav moderniseerimisprotsess tekitab hoone kasutajatele ja külastajatele minimaalselt tüli.

Eskalaatori moderniseerimise eelised

Moderniseerimine tagab teie eskalaatorite jätkuva energiatõhususe, ohutuse ja töökindluse. Astmestik võib pidada vastu sama kaua kui hoone, aga mehaanilised osad kuluvad ja vananevad. Astmete, piirete ja valgustuse moderniseerimine aitab säilitada värsket ja moodsat välimust. 

img_modernization-escalator-modernization-benefits-1-951x535.jpg

Parem tööjõudlus

Võrreldes vana seamega, töötab moderniseeritud eskalaator paremini. Vähem ootamist ja pahameelt, harvemad rikked – kõike seda teie olemasoleva eskalaatori või liikuva teega. Ajami- ja ketikomponentide uuendamine parandab seadme tööjõudlust märkimisväärselt.

img_modernizatimodernization-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpgon-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpg

Suurem ohutus

Ohutus on iga KONE eskalaatori või liikuva tee lähtepunktiks. Moderniseerimisega saate muuta eskalaatori veelgi ohutumaks. Pakume teile ohutusuuenduste täiskomplekti ja modulaarse moderniseerimise pakette, mis hõlmavad elektrisüsteemi, astmeketti, ajamit ja välimust. Investeerides ohutusuuendustesse, viite te oma seadme kooskõlla uusimate eeskirjade ja standarditega ning annate endale ja oma klientidele suurema meelerahu.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-3-951x535.jpg

Disain, mis täiendab teie hoonet

Innovatiivne disain võib muuta teie eskalaatori või liikuva tee millekski enamaks kui lihtsalt teeks, mis inimesi ühest kohast teise viib. Meie laia disainiuuenduste valiku abil saate anda seadmele pilkupüüdva arhitektuurilise omapära ja muuta selle oluliseks valgusallikaks, mis sobib ideaalselt teie hoone sisekujundusega.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-4-951x535.jpg

Energiatõhusus, mis aitab säästa

Meie keskkonnasäästlikud eskalaatorite moderniseerimislahendused sisaldavad ülimalt energiatõhusat ja kompaktset ajamisüsteemi ning samuti nutikaid kasutusrežiime. Samuti pakume teie eskalaatoritele innovatiivset ja energiatõhusat LED-valgustust, mis on halogeenvalgustusest 80% säästlikum ja kestab 10 korda kauem.

KONE eskalaatoritarvik

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik