Märkimisväärsed täiendused modulaarsete liftide moderniseerimislahendustega

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-1

ELEKTRISÜSTEEM

Vana lifti kontrolleri ja elektrisüsteemi moderniseerimine parandab lifti töökindlust, energiatõhusust, ohutust ja juurdepääsetavust. Meie elektrisüsteemi lahendused on kiiresti paigaldatavad ja hoone elanikele põhjustatavad ebamugavused minimaalsed.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-2

TÕSTEMEHHANISM

Tõsteseade on lifti osa, mis teeb ära kõige raskema töö. Vana ja kulunud seadmestiku väljavahetamine on möödapääsmatu ohutuse ja sõidumugavuse säilitamiseks.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-3

KABIINID

On tavaline, et kuigi lifti mehaanilised süsteemid on heas korras, siis kabiini interjör on vana ja kulunud. Meie kabiinimoderniseerimised annavad interjörile uue jume erinevate kaasaegsete ja kestvate disainivalikute ja tarvikute abil.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-4

SIGNALISATSIOON

Meie lifti signalisatsioonisüsteemid parandavad reisijate juurdepääsetavust, ohutust ja mugavust. Hädaolukordades võimaldavad need kiiret kahesuunalist häälkommunikatsiooni KONE Customer Care Center™-i klienditeeninduskeskusega ööpäev läbi.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-5-951x535

UKSED

Uute automaatsete uste lisamine suurendab lifti ohutust, aga võib ka suurendada kaalu ja võtta ruumi. Meie kergekaalulised automaatsed uksed suurendavad kabiinisisest ruumi ja töötavad sujuvalt ning vaikselt.

Seotud teemad

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik