WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

Tagasi üles

KONE tööriistad ja allalaadimised

Kasutage meie järgmise põlvkonna disaini- ja planeerimistööriistu, mis aitavad teil luua suurepärase kasutuskogemuse ja mis muudab hoone atraktiivsemaks nii üürnike kui ka külastajate jaoks.

Lifti tööriistad

img_shutterstock_1020959758_edit_Selector_highlight_teaser

KONE Elevator Selector

Kolme kiire ja lihtsa sammu abil saate teada, milline lift vastab teie vajadustele. KONE MonoSpace® 300, 500, 700 ja KONE TranSys™ DX liftidele

img_ shutterstock_1386717164_edit_Planner_v2_RGB_highlight_teaser

KONE Elevator Planner

Hankige kõik tehnilised andmed, mida vajate kõige detailseks planeerimiseks. KONE MonoSpace® 300, 500, 700 ja KONE TranSys™ DX liftidele.

img_shutterstock_407469838_Car-Designer_highlight_teaser

KONE Car Designer

Tutvuge meie temaatiliste disainisuunistega või looge oma ainulaadne kabiini interjöör, ühendades materjale, valgustust ja tarvikuid, seejärel saate 3D-modelleerimise abil oma visiooni ellu viia. KONE MonoSpace® 300, 500, 700 ja 700 DX klassi liftidele.

Tööriistad eskalaatorite ja uste jaoks

img_2-tools-img-5-Escalator-Planner

KONE Escalator Planner

Looge kohandatud CAD-joonised ja CSI-hoone tehnilised andmed eskalaatori ja kaldteed eelplaneerimiseks.

img_2-tools-img-6-Door-Planner

KONE Door Planner

Määrake vastavalt vajadusele ukselahendus, laadige alla CAD-joonised ja vajadusel küsige pakkumist.

img_KONE tools and downloads-codes and standards_680x425

Eeskirjad ja standardid

Erinevate liftidega seotud standarditele ja eeskirjadele vastamiseks pakume mitmesuguseid lahendusi, mis hõlmavad ligipääsetavust, vandalismikindlust ja tulekahju tingimustes töötamist. Kõik meie lahendused vastavad liftide projekteerimise ja valmistamise Euroopa ohutusstandarditele EN81-20 ja EN81-50.

img_KONE tools and downloads-terms and definitions_680x425

Mõisted ja definitsioonid

Liftitest, eskalaatoritest ja automaatsetest hoone ustest rääkides on mõnikord vaja kasutada tehnilisi termineid ja akronüüme, nii et oleme loonud käepärase sõnastiku, mis aitab teil neid paremini mõista.

Seotud teemad