WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik

Tagasi üles

KONE tööriistad ja allalaadimised

Kasutage meie järgmise põlvkonna disaini- ja planeerimistööriistu, mis aitavad teil luua suurepärase kasutuskogemuse ja mis muudab hoone atraktiivsemaks nii üürnike kui ka külastajate jaoks.

Lifti tööriistad

Image

KONE Elevator Selector

Kolme kiire ja lihtsa sammu abil saate teada, milline lift vastab teie vajadustele. KONE MonoSpace® 300, 500, 700 ja KONE TranSys™ DX liftidele

Image

KONE Elevator Planner

Hankige kõik tehnilised andmed, mida vajate kõige detailseks planeerimiseks. KONE MonoSpace® 300, 500, 700 ja KONE TranSys™ DX liftidele.

Image

KONE Car Designer

Tutvuge meie temaatiliste disainisuunistega või looge oma ainulaadne kabiini interjöör, ühendades materjale, valgustust ja tarvikuid, seejärel saate 3D-modelleerimise abil oma visiooni ellu viia. KONE MonoSpace® 300, 500, 700 ja 700 DX klassi liftidele.

Tööriistad eskalaatorite ja uste jaoks

Image

KONE Escalator Planner

Looge kohandatud CAD-joonised ja CSI-hoone tehnilised andmed eskalaatori ja kaldteed eelplaneerimiseks.

Image

KONE Door Planner

Määrake vastavalt vajadusele ukselahendus, laadige alla CAD-joonised ja vajadusel küsige pakkumist.

Image

Eeskirjad ja standardid

Erinevate liftidega seotud standarditele ja eeskirjadele vastamiseks pakume mitmesuguseid lahendusi, mis hõlmavad ligipääsetavust, vandalismikindlust ja tulekahju tingimustes töötamist. Kõik meie lahendused vastavad liftide projekteerimise ja valmistamise Euroopa ohutusstandarditele EN81-20 ja EN81-50.

Image

Mõisted ja definitsioonid

Liftitest, eskalaatoritest ja automaatsetest hoone ustest rääkides on mõnikord vaja kasutada tehnilisi termineid ja akronüüme, nii et oleme loonud käepärase sõnastiku, mis aitab teil neid paremini mõista.

Seotud teemad