Ohutus

Ohutus on meie ühine asi

Ohutus puudutab igaühte alates tehnoloogiliste ja hooldusteenuste pakkujatest kuni hoone omanike ja seadme kasutajateni. Meil on paika pandud ülemaailmne poliitika, protsessid ja juhised, et meie äritegevus, sealhulgas alltöövõtja toimingud, oleksid korraldatud ja läbi viidud struktureeritud ja ülemaailmselt ühtlustatud viisil.

Iga lifti või eskalaatori kasutaja peab käituma vastutustundlikult, näiteks hoolitsema, et liftiga sõites hoitakse lastel käest kinni ning ei blokeeritaks sulguvaid liftiuksi.

Hoone omanikud ja hooldusteenuse osutajad vastutavad seadme professionaalse hoolduse ja heas seisukorras hoidmise eest.

Lapsed ja ohutus

Väiksena õpitud harjumustel on kalduvus kinnistuda. See on põhjus, miks KONE jaoks on lapsed tähtis sihtgrupp seadmete ohutust silmas pidades.

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik