WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik

Tagasi üles

Advanced People Flow lahendused

Advanced People Flow lahendused juurdepääsu ja sihtpunkti juhtimiseks, liftide kommunikatsioonilahendused ja seadmete seirelahendused.

Access

KONE Access on skaleeritav ja paindlik läbipääsusüsteem, mis sujuvalt integreerub teie liftisüsteemi ja hoone ustega. See ühendab kasutajaliidese seadmed, süsteemi riistvara ja läbipääsusüsteemi haldustarkvara.

Sihtkoht

Meie sihtkoha eelvalikusüsteem parandab märkimisväärselt teie hoone efektiivsust ja mugavust pakkudes selgeid juhtnööre, vähendades peatumiste arvu ja liftide koormatust ning võimaldades lihtsat integreerimist KONE Access läbipääsusüsteemiga.

Teabemeelelahutus

KONE meelelahutus- ja kommunikatsioonilahendused aitavad luua veelgi rikkalikuma kogemuse kõigile ja mis muudavad teie hoone kasutajakogemuse täielikult.

SEIRE

KONE E-Link annab teile reaalajas ülevaate seadme olekust, nõudlusest, liikluse jõudlisest ja saadavusest.

KONE Residential Flow

KONE ADVANCED PEOPLE FLOW LAHENDUSED ELAMUTELE

Hoones liikudes avanevad uksed automaatselt, liftid saabvad juba teie sihtkorrus eelvalituna ning digitaalsed sõnumid hoiavad teid hoonega toimuvaga kursis. Integreeritud süsteem, mis aitab hoonetel oma elanikke paremini teenindada.

Tutvuge meie uusimate Advanced People Flow täiendustega.

Image

KONE Information

KONE Information abil saate olulisemat hoone teavet kiiresti ja hõlpsalt jagada, parandades samal ajal reisijatele mõeldud lifti kasutuselamust ning pakkudes mitmesugust kohandatavat sisu.

Image

KONE 24/7 Connected Services

KONE 24/7 Connected Services annavad teile selge ülevaate teie seadme olekust, see tähendab, et saate ennetavaid hooldusteenuseid alates esimesest päevast ära kasutada.

Image

Lifti muusika

Mõiste "liftimuusika" tähendust saate muuta oma muusikavalikuga, et muuta samm krapsamaks ja luua kõigile veelgi rikkalikum liftielamus.