WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik

  • KODU
  • Olemasolevad hooned
Tagasi üles

Miks valida KONE?

MAAILMAKLASSI TEENINDUS

Ükskõik, millises maailmanurgas te asute, me suuname oma globaalse oskusteabe professionaalsesse kohalikku teenindusse.

KÕIK ÜHELT USALDUSVÄÄRSELT TARNIJALT

Pakume kvaliteetseid lifte, eskalaatoreid ja liikuvaid teid igat tüüpi hoonetele. Meie hooldus- ja moderniseerimisteenused tagavad teie seadmete töökindluse ja ohutu kasutamise.

KONE HOOLDUSTEENUSED

HOOLDUS

Me hooldame kõigi tootjate kõiki lifte ja eskalaatoreid. Meie hoolduspaketid sisaldavad mitmesuguseid teenuseid ja võimaldavad teil valida omale kõige sobivama hooldustaseme.

Pühendunud partner toetab teid igal sammul

Kas te teate, et hästihooldatud lift või eskalaator võib käigus olla kümneid aastaid? Oleme KONE-s pühendunud ja valmis teenindama teid lifti või eskalaatori kogu kasutusaja vältel.

ET HOONE KASUTAJAD OLEKSID JÄTKUVALT RAHUL

Meie ennetav hooldusteenus hoiab teie seadme töös parimal viisil. Me hooldame üle maailma rohkem kui miljonit lifti, eskalaatorit ja ust, nii KONE kui ka teiste tootjate omasid. Alustada tuleb teie hooldusvajaduste väljaselgitamisest, et saaksime teile pakkuda kõige sobivama hoolduslahenduse. Koostame teile individuaalse hoolduskava, mis sobib just teie hoonele ja seadmele, olgu selle mark või tüüp mis tahes.

TULEVIKUPLAANIDE TEGEMINE

KONE teenusetarbijana saate te lihtsasti hoida silma peal seadme seisukorral ja seadmega seotud viimastel tegevustel. Läbi seadme hindamiste ja plaanimistoe aitame teil ära hoida tööjõudluse ja eelarvega seotud halbu üllatusi. Õigel hetkel ja hästi plaanitud moderniseerimine tagab teie seadme jätkuva töökindluse, vastavuse uusimatele ohutusstandarditele ja täiendab teie hoone disaini.

AEG TÄIUSTADA OMA SEADET

Isegi kõige vastupidavam seade jääb kord ajale jalgu. Saate täiustada oma seadet meie moderniseerimislahenduste pakettide abil, parandada selle ohutust, töökindlust, juurdepääsetavust ja välimust ning samuti vähendada energiakulusid. Samuti saate meie täieliku asendamise lahenduste abil valida uue alguse ja nautida uhiuue lifti või eskalaatori eeliseid võimalikult kiiresti.

Seotud teemad