• KODU
  • Olemasolevad hooned

Miks valida KONE?

MAAILMAKLASSI TEENINDUS

Ükskõik, millises maailmanurgas te asute, me suuname oma globaalse oskusteabe professionaalsesse kohalikku teenindusse.

KÕIK ÜHELT USALDUSVÄÄRSELT TARNIJALT

Pakume kvaliteetseid lifte, eskalaatoreid ja liikuvaid teid igat tüüpi hoonetele. Meie hooldus- ja moderniseerimisteenused tagavad teie seadmete töökindluse ja ohutu kasutamise.

KONE hooldusteenused

Oleme teile toeks

Oleme teile toeks

Ükskõik, mis tüüpi liftid, eskalaatorid ja automaatsed hooneuksed ka poleks, meie maailmatasemel teenus hoiab neid ohutult ja usaldusväärselt töökorras.

KONE moderniseerimisteenused

img_KONE_Launch_Mother_and_Child-Landscape-056_680x425

Liftide moderniseerimine

Soovite parandada oma liftide töökindlust, energiatõhusust, mugavust ja värskendada välimust ning kasutuskogemust või viia need kooskõlla viimaste ohutus- ja juurdepääsunormidega? Saame aidata.

img_kaari-escalator-people-flow-HR

Eskalaatori moderniseerimine

Sõltuvalt sellest, mis teie vajadustele kõige paremini sobib, võime asendada kogu eskalaatori või ainult üksikud komponendid, et kõik sujuvalt ja usaldusväärselt töötaks.

img_buildings_without_an_elevator_teaser-442x224

Lahendused liftita hoonetele

Lifti vahetamine olemasolevaes hoonetes on palju kiirem ja vähem häiriv, kui arvata võiks. See muudab elanike elu lihtsamaks ja lisab samal ajal kinnisvarale lisaväärtust.

img_advanced_people_flow_teaser-442x224

Laiahaardelised inimvoo lahendused

Integreerige seadmed ühte terviklikku nutika hoone lahendusesse, mis tagab tõrgeteta kasutajakogemuse välisuksest lõppsihtkohta.

  • Lugege lisa
UUED KONE DX klassi liftid on kohal

UUED KONE DX klassi liftid on kohal

Lisage meie tulevikukindlate liftidega hoonete väärtust nende täielikuks asendamiseks.

Toetame teid igal sammul

Korralikult hooldatud lift või eskalaator võib käigus olla kümneid aastaid. Me oleme siin, et teenida teid igal sammul - kogu teie seadme elustsükli vältel.

img_existing-buildings-tentants-happier-951x535

Et hoone kasutajad oleksid jätkuvalt rahul

Meie ennetavad hooldusteenused aitavad hoida teie üürnikke õnnelikena, hoolitsedes selle eest, et teie hoone seadmed töötaksid parimal viisil - sõltumata kaubamärgist või tüübist. Alustuseks veendume, et mõistame teie piirkonda ja seadmeid täielikult, seejärel koostame vastava kohandatud hooldusplaani.

img_existing-buildings-planning-for-the-future-951x535

Tulevikuplaan

KONE teenusetarbijana saate te lihtsasti hoida silma peal seadme seisukorral ja seadmega seotud kõikidel hooldustegevustel. Läbi seadme hindamiste ja plaanimistoe aitame teil ära hoida tööjõudluse, eelarve ja puuduolevate osadega seotud halbu üllatusi. Moderniseerimisel tagab korrektselt plaanitud moderniseerimine teie seadmete jätkuva töökindluse, vastavuse uusimatele ohutusstandarditele ja täiendab teie hoone disaini.

img_existing-buildings_time_to_improve951x535

Täiustage oma seadmeid

Aja möödudes vajavad isegi parimad seadmed hoolitsust ja tähelepanu, mis ületab regulaarse hoolduse, näiteks kulumise või hoone konstruktsiooni muutuste või kasutamise tõttu. Vanemates seadmetes võib kasutada osi, mis on juba vananenud või peagi vananevad - see võib põhjustada pikema lifti seisaku riski.

Meie paindlike moderniseerimislahenduste pakettide abil saate parandada seadmete ohutust, töökindlust, juurdepääsetavust ja välimust ning samuti vähendada energiakulusid. Kui seadmed vajavad värsket algust, saate täieliku asendamise lahenduste abil valida uue alguse ja nautida uhiuue lifti või eskalaatori eeliseid võimalikult kiiresti.

Kuidas me saame Teid aidata?

Palun täitke ankeet, me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Sample form


How can we help you? *|I am interested in a KONE product or service|I want to contact KONE customer service
+372
 My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Smart building solutions|People Flow planning services|Other


Pange tähele, et selle vormi esitamisel kogume teie isikuandmeid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie privaatsusavaldusest.


Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik