Uuendustest saadav kasu

ENERGIATÕHUSUS

Lifti elektrisüsteemi, juhtimissüsteemi ja kabiinivalgustuse uuendamine võib oluliselt vähendada lifti tarbitavat energiat. Lisaks lifti keskkonnasäästlikumaks muutmisele vähendavad need uuendused ka teie tegevuskulusid.

TÖÖJÕUDLUS

Lifti tööjõudlust saab märkimisväärselt suurendada osade, nagu juhtimissüsteem ja ukseajam, moderniseerimisega. Need uuendused parandavad töökindlust, peatumise täpsust, ooteaega ja juurdepääsetavust.

OHUTUS

Lifti reisijate ja hoolduspersonali ohutuse tagamine on esmatähtis. Uuendatavad osad, nagu šahti ja masinaruumi valgustus, kabiini kiiruspiirik või masina kaitsepiirded, parandavad ohutust ja aitavad teil hoones riske paremini ohjata.

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik