Miks paigaldada valmis hoonesse lift KONE-ga?

Lisage oma hoonesse väärtust

Hoonesse paigaldatud lift suurendab teie hoone väärtust, muudab selle potentsiaalsetele ostjatele ja kasutajatele atraktiivsemaks ja parandab oluliselt juurdepääsetavust.

Parandab elukvaliteeti

Lift kiirendab ja lihtsustab inimeste ohutut liikumist hoones, võimaldades vanemaealistel inimestel elada oma kodus kauem ja muutes ülemistele korrustele juurdepääsu igaühe jaoks lihtsamaks.

Töötage usaldusväärse partneriga

KONE partnerina võite olla kindel, et valmishoone projekt saab olema probleemideta ja saab õigel ajal valmis ettenähtud eelarvega. Kui teie lift on paigaldatud, võime soovitada hooldustöid ja muid teenuseid, et teie seadmed töötaksid sujuvalt kogu hoone elutsükli vältel.

Suurendage KONE DX klassi liftidega hoonete väärtust nende täielikuks asendamiseks

img_increase_to_value_skyline-980x470
img_connectivity-680x425

Sisseehitatud ühenduvus

Kaasaegne ühendatud lift avab täiesti uue maailma, kus on võimalik lisada nutikaid hoonelahendusi ja -teenuseid, mis muudavad kasutajate elu veelgi lihtsamaks ja mugavamaks.

Sisseehitatud ühenduvuse abil saate kasutada KONE ja meie People Flow Ecosystem partnerite välja töötatud nutika hoone lahendusi. Saate ühendada ka oma teenuseid. Tulemuseks on kohandatud kogemus, mis areneb koos kasutajate muutuvate vajadustega.

Lugege lisa ühenduvuse kohta

Inimesekeskne disain

Uhiuue lifti abil saate luua kasutuskogemuse, mis vastab ideaalselt teie hoone ja selle kasutajate vajadustele. Kaasaegne disain, materjalid, valgustus ning modernsed nupustikupaneelid loovad meeldejääva kasutajakogemuse.

Lugege lisa disaini kohta

img_design-680x425
img_advanced-people-flow-solutions-680x425

Täiesti uued teabemeelelahutuse võimalused

Kasutajad saavad nautida liftikabiinides rikkalikku liftielamust, multimeediasisu ja ohutuse ning hoonega seotud teavet, sealhulgas uusimat muusikaheli liftis.

KONE valmis hoonesse lifti paigaldamise lahendused

Mõlemad meie lahendused pakuvad teile võimalikult suurt kabiiniruumi, suurepärast energiatõhusust ja sisekujundust, mis sobib ideaalselt teie hoonega.

KONE MonoSpace® DX

Universaalne masinaruumita reisijatelift välise šahtiga madalates ja keskmise kõrgusega elumajades ja ärihoonetes. DX liftide klassi kuuluv KONE MonoSpace® DX määratleb uuesti lifti kasutuskogemuse, võimaldades sisseehitatud ühenduvust ja tagades inimeste parema liikumise ning uue ja inspireeriva kasutajakogemuse, mis ühendab igal tasandil.

  • MAX. SÕIDUKÕRGUS 90 m
  • MAX. SÕITJATE ARV kuni 33 inimest
  • MAX. KIIRUS 3.0 m/s
Lugege lisa

KONE ProSpace™

Universaalne masinaruumita reisijatelift madalatele või keskmise kõrgusega elumajadele ja ärihoonetele KONE ProSpace™ ruumi- ja kulusäästlik lahendus trepikodadesse paigaldamiseks.

  • MAX. SÕIDUKÕRGUS 30 m
  • MAX. SÕITJATE ARV kuni 9 inimest
  • MAX. KIIRUS 0.6 m/s
Lugege lisa

KONE liftid juba valmis hoonele

ToodeKirjeldusKiirusMax sõidukõrgusMax koormus
Max sõitjate arvMax liftide arv grupis
KONE MonoSpace® 500Masinaruumita lift täieliku asendamise projektide jaoks madalates ja keskmise kõrgusega elumajades ja ärihoonetes1,75 m/s
70 m
1150 kg
kuni 15
4
KONE ProSpace™Ruumisäästlik liftilahendus elumajadele, kus puudub lift.0,6 m/s
30 m
675 kg
kuni 9
1
KONE Motala™Lahendus, mille abil pääseb ligi kõigile ruumidele.0,15 m/s
13 m
500 kg
kuni 5
1

Juba valmis hoonesse lifti paigaldamine – sammsammuline juhend

Me planeerime kogu paigaldusprotsessi ja koordineerime seda ning projektijuht hoolitseb, et kõik saaks valmis õigeks ajaks ja jääks eelarve piiridesse.

Otsustamine

img_1_Project_planning-01-535x365.jpg

Kõigepealt tuleb teil koguda teavet teie hoone jaoks sobilike lahenduste, lubade ja toetuste kohta ning koostada ligikaudne kuluarvestus. Me võime teid selle juures aidata.

Rahastamine

img_3_easy_steps_Cad_drawings-01-535x365.jpg

Järgmisena tuleb teil mõelda, kuidas projekti rahastada, kui suure summa katavad toetused ja kuidas jagada kulutused elanike vahel.

Planeerimine

img_3_Easy_steps_project_planning-01-535x365.jpg

Me määrame kindlaks paigalduskoha, koostame šahti arhitektuurilise ja tehnilise projekti, kujundame kabiini interjööri ja hoolitseme selle eest, et kõik vajalikud load oleksid olemas.

Ehitus

img_2_Installation-01-535x365.jpg

See etapp hõlmab objekti ettevalmistamist, šahti ja lifti paigaldamist ning paigaldusjärgset koristamist. Enne lifti üleandmist kontrollime me põhjalikult ohutust ja tööjõudlust.

Hooldus

img_3_Expert_help_from_skilled_technicians-01-535x365.jpg

Meie ennetav hooldusteenus hoiab teie lifti stabiilselt töökorras kogu kasutusaja vältel. Probleemide tekkimisel seavad meie kohalikud kogenud tehnikud lifti uuesti töökorda nii kiiresti kui võimalik.

Õige lift teie hoonele – teeme selle võimalikuks!

img_buildings-without-elevators-designing-1

Lifti jaoks õige koha leidmine

Võime paigaldada lifti peaaegu igasse hoonesse. Trepikoja suurus ja kuju määravad ära selle, kas lifti saab paigaldada sisse või välja.
Paigaldusvariandid:

  • Trepikotta, nii et trepp jääb lifti mõlemale küljele.
  • Trepi keskele.
  • Asendades osaliselt treppi, mis laiendatakse hoonest väljapoole.
  • Maja välisseina külge kinnitatavasse eelnevalt kokkumonteeritud šahti. Šaht monteeritakse eelnevalt kokku ja seejärel kinnitatakse paigale – see aitab säästa aega ja raha.
img_buildings-without-elevators-designing-2

Disaini valimine

Ma saame luua lahenduse, mis sobib hoone sisekujunduse ja arhitektuuriga. Saate valida šahti materjali, mis sobib kokku nii hoone interjööri kui ka kabiini seintega, ja põranda materjalid.

img_buildings-without-elevators-designing-3-951x535.jpg

Rahastamise korraldamine

Paljudes Euroopa riikides on olemas toetused, mis katavad 60–70% lifti paigaldamise kogumaksumusest. Tavaliselt võtab elanike ühendus laenu ja finantseerib tagasimakseid igakuisest teenustasust. Elanikud otsustavad seejärel, kuidas kulud omavahel ära jagada. Võtke abi saamiseks meiega ühendust, oleme valmis andma teile nõu ja koostama esialgse eelarve.

Kuidas me saame Teid aidata?

Palun täitke ankeet, me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Sample form


How can we help you? *|I am interested in a KONE product or service|I want to contact KONE customer service
+372
 My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Smart building solutions|People Flow planning services|Other


Pange tähele, et selle vormi esitamisel kogume teie isikuandmeid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie privaatsusavaldusest.


Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik