WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik

Tagasi üles

Miks paigaldada valmis hoonesse KONE lift?

VALMIS HOONESSE LIFTI PAIGALDAMINE LISAB VÄÄRTUST

Juba valmis hoonesse paigaldatud lift suurendab teie omandi väärtust, muudab hoone potentsiaalsetele ostjatele ja kasutajatele atraktiivsemaks ja parandab juurdepääsetavust.

LIFT PARANDAB ELUKVALITEETI

Lift lihtsustab inimeste ohutut liikumist hoones, võimaldades vanemaealistel inimestel elada oma kodus kauem ja muutes ülemistele korrustele juurdepääsu igaühe jaoks lihtsamaks.

TÖÖTAGE USALDUSVÄÄRSE PARTNERIGA

Kogenud partner, kes on võimeline pakkuma hästi ettevalmistatud kava, on tark valik. Teile paigaldatakse uus lift probleemivabalt, tähtaegadest ja eelarvest kinni pidades. Pärast katsetamist ja üleandmist soovitame teile teenuseid, mis vastavad teie vajadustele.

SEE ON LIHTSAM, KUI ARVATE!

Uue lifti paigaldamine nõuab tegelikult palju vähem vaeva kui paljud teised renoveerimisprojektid. Igal aastal paigaldame me kõikjal maailmas tuhandeid lifte juba valmis hoonetesse – kiiresti, sujuvalt ja hoone kasutajatele ja külastajatele võimalikult vähe tüli tekitades. Kuna iga juhtum on ainulaadne, saame me pakkuda lahenduse, mis sobib kõige paremini hoone arhitektuuri ja klientide kasutusvajadusega.

KONE liftid juba valmis hoonele

ToodeKirjeldusKiirusMax sõidukõrgusMax koormus
Max sõitjate arvMax liftide arv grupis
KONE MonoSpace® 500Masinaruumita lift täieliku asendamise projektide jaoks madalates ja keskmise kõrgusega elumajades ja ärihoonetes1,75 m/s
70 m
1150 kg
kuni 15
4
KONE ProSpace™Ruumisäästlik liftilahendus elumajadele, kus puudub lift.0,6 m/s
30 m
675 kg
kuni 9
1
KONE Motala™Lahendus, mille abil pääseb ligi kõigile ruumidele.0,15 m/s
13 m
500 kg
kuni 5
1

Juba valmis hoonesse lifti paigaldamine – sammsammuline juhend

Me planeerime kogu paigaldusprotsessi ja koordineerime seda ning projektijuht hoolitseb, et kõik saaks valmis õigeks ajaks ja jääks eelarve piiridesse.

Otsustamine

Image

Kõigepealt tuleb teil koguda teavet teie hoone jaoks sobilike lahenduste, lubade ja toetuste kohta ning koostada ligikaudne kuluarvestus. Me võime teid selle juures aidata.

Rahastamine

Image

Järgmisena tuleb teil mõelda, kuidas projekti rahastada, kui suure summa katavad toetused ja kuidas jagada kulutused elanike vahel.

Planeerimine

Image

Me määrame kindlaks paigalduskoha, koostame šahti arhitektuurilise ja tehnilise projekti, kujundame kabiini interjööri ja hoolitseme selle eest, et kõik vajalikud load oleksid olemas.

Ehitus

Image

See etapp hõlmab objekti ettevalmistamist, šahti ja lifti paigaldamist ning paigaldusjärgset koristamist. Enne lifti üleandmist kontrollime me põhjalikult ohutust ja tööjõudlust.

Hooldus

Image

Meie ennetav hooldusteenus hoiab teie lifti stabiilselt töökorras kogu kasutusaja vältel. Probleemide tekkimisel seavad meie kohalikud kogenud tehnikud lifti uuesti töökorda nii kiiresti kui võimalik.

Õige lift teie hoonele – teeme selle võimalikuks!

Lifti jaoks õige koha leidmine

Võime paigaldada lifti peaaegu igasse hoonesse. Trepikoja suurus ja kuju määravad ära selle, kas lifti saab paigaldada sisse või välja.
Paigaldusvariandid:

  • Trepikotta, nii et trepp jääb lifti mõlemale küljele.
  • Trepi keskele.
  • Asendades osaliselt treppi, mis laiendatakse hoonest väljapoole.
  • Maja välisseina külge kinnitatavasse eelnevalt kokkumonteeritud šahti. Šaht monteeritakse eelnevalt kokku ja seejärel kinnitatakse paigale – see aitab säästa aega ja raha.

Disaini valimine

Ma saame luua lahenduse, mis sobib hoone sisekujunduse ja arhitektuuriga. Saate valida šahti materjali, mis sobib kokku nii hoone interjööri kui ka kabiini seintega, ja põranda materjalid.

Rahastamise korraldamine

Paljudes Euroopa riikides on olemas toetused, mis katavad 60–70% lifti paigaldamise kogumaksumusest. Tavaliselt võtab elanike ühendus laenu ja finantseerib tagasimakseid igakuisest teenustasust. Elanikud otsustavad seejärel, kuidas kulud omavahel ära jagada. Võtke abi saamiseks meiega ühendust, oleme valmis andma teile nõu ja koostama esialgse eelarve.

Seotud teemad