Advanced People Flow lahendused

Advanced People Flow lahendused juurdepääsu ja sihtpunkti juhtimiseks, liftide kommunikatsioonilahendused ja seadmete seirelahendused.

img_APFS-access_669x374

Access

KONE Access on skaleeritav ja paindlik läbipääsusüsteem, mis sujuvalt integreerub teie liftisüsteemi ja hoone ustega. See ühendab kasutajaliidese seadmed, süsteemi riistvara ja läbipääsusüsteemi haldustarkvara.

img_APFS-destination_669x374

Sihtkoht

Meie sihtkoha eelvalikusüsteem parandab märkimisväärselt teie hoone efektiivsust ja mugavust pakkudes selgeid juhtnööre, vähendades peatumiste arvu ja liftide koormatust ning võimaldades lihtsat integreerimist KONE Access läbipääsusüsteemiga.

img_APFS_infotainment_669x374

Teabemeelelahutus

KONE meelelahutus- ja kommunikatsioonilahendused aitavad luua veelgi rikkalikuma kogemuse kõigile ja mis muudavad teie hoone kasutajakogemuse täielikult.

img_APFS-monitoring_669x374

SEIRE

KONE E-Link annab teile reaalajas ülevaate seadme olekust, nõudlusest, liikluse jõudlisest ja saadavusest.

Tutvuge meie uusimate Advanced People Flow lahendustega.

img_KONE_Feat_Media_screen-Landscape-042_lines_442x224

KONE Information

KONE Information lahenduste abil saate hoone olulist teavet kiiresti ja hõlpsalt jagada, parandades samal ajal kasutajate liftielamust, kuvades mitmesugust kohandatavat sisu.

img_KONE-technician-2_with_graphics_442x224

KONE 24/7 Connected Services

KONE 24/7 Connected Services annavad teile selge ülevaate teie seadme olekust, see tähendab, et saate ennetavaid hooldusteenuseid alates esimesest päevast ära kasutada.

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik