WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik

Tagasi üles

Miks moderniseerida KONE abiga?

INVESTEERING, MIS TASUB ÄRA

KONE liftide moderniseerimine parandab ohutust, töökindlust, juurdepääsetavust ja välimust ning samuti vähendab energiakulusid.

RAHULOLEVAMAD HOONE KASUTAJAD

Koostöö meiega annab teile suurema usaldusväärsuse, juurdepääsetavuse ja mugavuse ning seda kogu hoone kasutusaja vältel.

PROBLEEMIVABA PAIGALDUSPROTSESS

Meie professionaalselt hallatav moderniseerimisprotsess tekitab hoone kasutajatele ja külastajatele minimaalselt tüli.

KONE kabiinikavandaja

Lifti moderniseerimise eelised

Tööjõudlus

Moderniseeritud lift töötab paremini. Vähem ootamist, harvemad rikked ja vähem pahameelt – kõike seda teie olemasoleva liftiga. Uus kaasaegne lifti kontroller ja meie tipptasemel tõsteseadmestik, mis on loodud kauakestvaks ja energiasäästvaks, vähendab parandustööde vajadust. Samuti saate te kasu uuendatud liftiustest ja signalisatsioonisüsteemist, mis on töökindlad, nägusad ja lihtsalt kasutatavad.

Ohutus

Ohutus on meie jaoks esmatähtis – meie innovatiivsed täiendused muudavad seadmed ohutumaks ja annavad teile ja reisijatele seeläbi suurema meelerahu. Pakume teile ohutustäiendusi mitmes valdkonnas, nagu kabiiniuste parem funktsioneerimine, liftikabiini täpsem korruseplatvormidel peatumine, täiustatud valgustus paremaks nähtavuseks ja suuremaks turvatundeks, kahesuunaline kommunikatsioonisüsteem kabiinis sees, avariitoide elektrikatkestuste korral ja palju muud.

Juurdepääsetavus

Hea juurdepääsetavus on lifti üks põhilisi väärtusi. Lifti täieliku asendamisega saate kabiinis olevat ruumi suurendada kuni 50% võrra. Moderniseerimise käigus saate paigaldada laialt avanevad uksed, et ratastooli või lapsevankriga oleks lihtsam lifti pääseda. Loomulik ja sujuv inimeste liikumine parandab kõigi hoones olevate inimeste elukvaliteeti ja tagab hoone atraktiivsuse praegustele ja tulevastele kasutajatele ja omanikele.

Visuaalne väljanägemine

Ilus lift kaunistab teie hoonet ja muudab liftiga sõitmise meeldivaks kogemuseks. Moderniseerimisprojekti käigus saate oma vana liftikabiini muuta kaasaegseks. Laske oma liftile anda uus jume stiilsete, kestvate ja kergesti puhastatavate materjalidega, ilma lifti kaalu suurendamata. Meie valikus on mitmesuguseid professionaalse disainiga kabiiniinterjöre. Samuti on teil võimalus otsustada valmis kabiinidisaini kasuks või luua oma disain, kombineerides ja sobitades materjale ja tarvikuid vastavalt isiklikele eelistustele.

Energiatõhusus

Moderniseerimisega saab märkimisväärselt suurendada lifti energiatõhusust. Me pakume energiatõhusat KONE EcoDisc® mootorit, mis tarbib vähem energiat kui hammasülekandega kahekiiruselise veosüsteemiga liftid või hüdraulilised liftid. Samuti saate te kasu kabiini energiasäästlikust LED-valgustusest ja ajamisüsteemist, mis taaskasutab liigset pidurdusenergiat ja suunab selle uuesti ringlusse. Me pakume ka ooterežiimi võimalusi, mille korral kabiin läheb automaatselt energiasäästurežiimi, kui lifti ei kasutata. Saate säästa nii raha kui ka vähendada oma süsinikujalajälge.