Täiesti uus eskalaator või liikuv tee asendab vana

ME SOOVITAME TÄIELIKKU ASENDAMIST, KUI ESKALAATOR

on vana, selle töökindlusega on probleeme või see ei vasta enam hoone inimvoo vajadustele.

PAKUME ESKALAATORI TÄIELIKUKS ASENDAMISEKS KAHTE VÕIMALUST

Paigaldame uhiuue eskalaatori ja astmestiku või asendame uuega kõik peale astmestiku.

LIFTI TÄIELIKU ASENDAMISE LAHENDUSED

Pakume kahte eskalaatori täieliku asendamise lahendust, mis mõlemad aitavad vähendada energiakulusid ning parandada ohutust, töökindlust ja stiili.

TÄIELIK ASENDAMINE

Täielik asendamine hõlmab kogu eskalaatori, sealhulgas astmestiku välja vahetamist. Avatud ja hea juurdepääsuga kohas kulub selleks vaid mõni tööpäev. Eskalaatori täielik asendamine on investeering, mis tasub ennast ära väiksemate energiakulude ning parema ohutuse, töökindluse ja stiili näol. Vaadake meie eskalaatorite ja liikuvate teede lahendusi, mis on saadaval nii uute kui ka olemasolevate hoonete jaoks.

TÄIELIK ASENDAMINE ILMA ASTMESTIKU EEMALDAMISETA

KONE EcoMod™2 pakub teile kõiki uhiuue, atraktiivse ja energiatõhusa eskalaatori või liikuva tee eeliseid ilma aeganõudva ja tõenäoliselt ebamugavusi põhjustava astmestiku eemaldamiseta. Vajalikud on vaid kerged ehitustööd ning saate asendada paralleeleskalaatorid ühekaupa, vähendades sellega kulusid ja muutes töökatkestused minimaalseks. KONE EcoMod 2 sobib kõigile eskalaatorimarkidele.

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik