Moderniseerige modulaarpakettidega – olulised täiustused lihtsalt ja tõhusalt!

img_direct drive_951x535

Ajam

Traditsioonilise tiguülekandega ajami asendamine keskkonnasäästliku KONE otseajamiga vähendab energiakulu ning suurendab töökindlust ja -jõudlust. Esmatähtsad osad on kergemini juurdepääsetavad, seisakuid on võimalikult vähe ja hooldus on kiirem ning lihtsam.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-1

Kett

Määrdevabal astmeketil puudub määrdeõli lõhn ja pole ohtu, et õli lekiks läbi pealispinna. See vähendab oluliselt tuleohtu ja muudab hoolduse lihtsamaks.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-2

Kontroller

Vana kontrolleri asendamine kaasaegse mikroprotsessoripõhise seadmega parandab märkimisväärselt ohutust ja energiatõhusust. KONE 501 kontrolleri saab parema meelerahu huvides ühendada uusima ohutuse seiresüsteemiga.

img_modular escalator controller

Välimus

Eskalaatori visuaalse väljanägemise kohandamine hoone välimusega – või muutmine pilkupüüdvaks rajatiseks – ei saa enam lihtsam olla. Saate asendada kas mõne või kõik piirded, juurdepääsuplatvormi katted, kammplaadid, ääred ja ääreliistud ning samuti valgustuse.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-5

Ohutus

On oluline tagada teie eskalaatorite vastavus kõigile asjakohastele kohalikele normidele. Pakume teie seadme ajakohastamiseks mitmeid lahendusi, sh harjadega kõrvalesuunamise süsteem, dünaamiline pidurdamine ja täiendav ohutusmärgistus.

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik