Tagasi üles

Moderniseerige modulaarpakettidega – olulised täiustused lihtsalt ja tõhusalt!

Ajam

Traditsioonilise tiguülekandega ajami asendamine keskkonnasäästliku KONE otseajamiga vähendab energiakulu ning suurendab töökindlust ja -jõudlust. Esmatähtsad osad on kergemini juurdepääsetavad, seisakuid on võimalikult vähe ja hooldus on kiirem ning lihtsam.

Kett

Määrdevabal astmeketil puudub määrdeõli lõhn ja pole ohtu, et õli lekiks läbi pealispinna. See vähendab oluliselt tuleohtu ja muudab hoolduse lihtsamaks.

Kontroller

Vana kontrolleri asendamine kaasaegse mikroprotsessoripõhise seadmega parandab märkimisväärselt ohutust ja energiatõhusust. KONE 501 kontrolleri saab parema meelerahu huvides ühendada uusima ohutuse seiresüsteemiga.

Välimus

Eskalaatori visuaalse väljanägemise kohandamine hoone välimusega – või muutmine pilkupüüdvaks rajatiseks – ei saa enam lihtsam olla. Saate asendada kas mõne või kõik piirded, juurdepääsuplatvormi katted, kammplaadid, ääred ja ääreliistud ning samuti valgustuse.

Ohutus

On oluline tagada teie eskalaatorite vastavus kõigile asjakohastele kohalikele normidele. Pakume teie seadme ajakohastamiseks mitmeid lahendusi, sh harjadega kõrvalesuunamise süsteem, dünaamiline pidurdamine ja täiendav ohutusmärgistus.