Meie keskkonnasaavutused

ÜKS JÄTKUSUUTLIKUMAID ETTEVÕTTEID

Olles Corporate Knightsi globaalse 100 kõige jätkusuutlikumas ettevõtte nimekirjas 43. kohal ainsa liftide ja eskalaatoritega tegelev ettevõttena.

KLIIMAMUUTUSTE PARANDAMISE EESOTSAS

Juhtiv tulemus CDP 2018. aasta loendis ja tarnijate kaasamise edetabelis (Supplier Engagement Leader Board) parim võimalik hinne A.

PARIM ENERGIATÕHUSUS

14 lifti mudelit ja 3 eskalaatori mudelit ISO 25745 parima võimaliku energiatõhususe klassifikatsiooniga

Meie lähenemine

KONE jaoks koosneb keskkonnavastutus klientidele innovatiivsete ja keskkonnasäästlike lahenduste pakkumisest ja oma tegevuse keskkonnamõju vähendamisest.

img_people-flow-metro-escalator-951x535

KONE KESKKONNASÄÄSTU PROGRAMM

Meie keskkonnasäästu programm toetab hoonestatud keskkonna rohelist üleminekut nutikateks ökolinnadeks, madala süsinikuheitega kogukondadeks ja nullenergiatarbega hooneteks.

img_kone-show-room-951x535

ROHELISE EHITAMISE USALDUSVÄÄRNE PARTNER

Aitame oma klientidel saada oma klassi parimate energiatõhusate lahendustega roheliste hoonete sertifikaate, näiteks LEED ja BREEAM.

img_kone-us-maintenance-technician-951x535

KESKKONNAMÕJU VÄHENDAMINE

Meie eesmärk on oma tegevuse keskkonnamõju veelgi vähendada, eriti mis puudutab meie süsinikujalajälge, energia-, materjali ja veesäästlikkust.

img_architect-salesguy-europe

USALDATAV PARNTER ROHELISTE EHITISTE ARENDUSTES

Kasutame tervislikke materjale, aitame vähendada kohapealset energiatarbimist ja hoonete süsinikujalajälge. Me avalikustame KONE toodete keskkonnamõjud ja anname oma panuse ülemaailmsete energiajuhtimisstandardite väljatöötamisse.

img_elevator-modernization-benefits-5

KESKKONNASÄÄSTLIK PAIGALDUS

Uue seadme paigaldamisel keskkonnaga arvestamine. Meie hästiplaanitud ja tõhusad paigaldusprotsessid võimaldavad minimeerida paigaldustöödega seotud kahjulikku keskkonnamõju ja meie süsteemid tagavad kemikaalide kasutuse vähendamise ja jäätmete tõhusa kohapealse käitlemise.

img_maintenance-hwsy-3

TÕHUS HOOLDUSPROTSESS

Nutikate tehnoloogiate kasutamine ja nn roheline masinapark vähendavad heitmeid ja suurendavad tõhusust. Tarbetuid tehnikute väljakutseid vähendavad kaugseirelahendused ja KONE 24/7 Connected Services rikkeennetusteenused, mis kasutavad IBM Watson IoT platvormi ja muid tipptehnoloogiaid, et pakkuda intelligentseid teenuseid liftidele ja eskalaatoritele. Varuosade optimeeritud tagavara olemasoluga sõidukites vähendame me edasi-tagasi sõite lao vahet ja seega ka heitgaase.

img_mom-son-modernization-elevator

MODERNISEERIMISE ENERGIATÕHUSUS

Mitmesugused lahendused, mis võimalikult väikese keskkonnamõju juures on tunduvalt säästlikumad. Meie moderniseerimislahendused algavad vanade valgustite LED-valgustuse vastu vahetamisest, lõpetades täiesti uute energia regenereerimist kasutavate liftideni.

img_kone-van-street

SÜSINIKUJALAJÄLJE VÄHENDAMINE

KONE on mõõtnud oma süsinikujalajälge alates 2008. aastast ja meie eesmärk on vähendada süsinikujalajälge kogukäibe suhtes 3% aastas.

img_warehouse-car

LÄBIPAISTEV JA LOODUSSÕBRALIK MATERJALIDE VOOG

Logistikaprotsessid moodustavad KONE süsinikujalajäljest üle 50%. Me kasutame energiatõhususega arvestavaid tarnemudeleid ja pöörame erilist tähelepanu transpordimõju vähendamisele marsruutide ja saadetiste optimeerimise teel ning samuti alternatiivsete transpordimudelite hoolika analüüsi kaudu.

img_Maintenance-technician-van

ÖKOLOOGILISELT OHUTU SÕIDUKIPARK

Meie sõidukipark koosneb peaaegu 17 000 sõidukist, mis põhjustab rohkem kui kolmandiku KONE süsinikujalajäljest. Me otsime pidevalt uusi innovatiivseid viise oma sõidukipargi süsinikujalajälje vähendamiseks, näiteks pöörates tähelepanu kütusesäästlikkusele, parandades sõiduharjumusi, katsetades elektriautodega ja alternatiivsete liikumislahendustega.

img_female-workers-factory

ENERGIA SÄÄSTMINE HOONETES

KONE tegutseb rohkem kui tuhandes hoones üle kogu maailma, sealhulgas kontorites, rajatistes ja teenusekeskustes. Meie eesmärk on vähendada rajatistega seotud süsinikujalajälge 2022. aastaks 2017. aastaga võrreldes 15% ja suurendada rohelise elektri osakaalu 2021. aastaks vähemalt 50%-ni kogu elektritarbimisest.

img_bike-in-the-city-park_951x535

RINGMAJANDUS

KONE-s algab meie panus ringmajandusse sellest, et keskendume lahendustes ja operatsioonides kasutatavate materjalide, energia ja muude ressursside vähendamisele. Pakkudes klientidele usaldusväärseid ja energiatõhusaid seadmeid, mille kasutusiga on üle 25 aasta, on KONE-l oluline roll ressursside kasutamise väärtustamisel.

Lugege lisa meie säästva arengu aruandest (inglise keeles)

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik