Professionaalne ja probleemivaba protsess algusest lõpuni

img_modernization-process-solutions-1

1. Plaanimine

Me alustame teie seadme seisukorra ja inimvoo hindamisega teie hoones ning kaalume teie jaoks sobivaid võimalikke moderniseerimislahendusi. Seejärel me koostame kuluhinnangu ja anname nõu rahastamise osas.

Kui leping on allkirjastatud, alustame me plaanimisprotsessi objekti ülevaatusega, enne moderniseerimiskava lõplikku kinnitamist ja vajalike ohutusmeetmete paikapanemist.

img_modernization-process-solutions-2

2. Paigaldus

Me koostame iga projekti jaoks individuaalse kava. Kui projekti lõplik ajakava on paika pandud, eraldame me tööala kaitsepiiretega ja alustame paigaldusprotsessi. Töid on võimalik teostada vähese liiklusega perioodidel, näiteks nädalalõppudel või öösel, et võimalikult vähe tüli tekitada.

Hoiame teid ja lõppkasutajat projekti edenemise ja paigaldusetappidega kursis. Mahukamate moderniseerimistööde korral, nagu seadme täielik asendamine, demonteerime ja utiliseerime me vana seadme enne paigalduskoha uue seadme jaoks ettevalmistamist. Kui paigaldustööd on lõppenud, teeme me paiga korda ja kontrollime seadme töötamist.

img_modernization-process-solutions-3

3. Lõpetamine

Anname seadme lõplikult üle ja jagame teile tehnilist ja ohutusalat teavet ja koolitust ning aitame teid seoses kolmanda osapoole ülevaatustega.

KONE Care™ kohandatud ennetava hoolduspaketi abil saame tagada teie seadme usaldusväärse ja ohutu töötamise kogu seadme kasutusea jooksul.

Plaanige ja koostage tulevikueelarve kindlustundega

KONE’s handy service checklist helps you select the right maintenance services for your needs.

KONE varahalduse plaanimine

KONE varahalduse plaanimine aitab ära hoida seadme tööjõudluse ja eelarvega seotud halbu üllatusi.

Me viime läbi teie seadme põhjaliku hindamise ja anname konkreetseid soovitusi sobivate moderniseerimislahenduste, optimaalse ajakava – et inimesi hoones võimalikult vähe häirida – ja töödeks vajamineva eelarve kohta.

img_modernization-process-C4L

KONE Care for Life™

KONE Care for Life™ hindamine on teie lifti, eskalaatori või automaatuste praeguse seisukorra põhjalik kontrollimine.

Te saate üksikasjaliku analüüsi osade ja süsteemide seisukorra kohta, ülevaate valdkondadest, mis tuleb tähelepanu alla võtta, ja selgituse seadme praegusest seisukorrast tulenevate võimalike riskide kohta.

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik