Standarditele vastavad liftilahendused

Erinevate standardite ja eeskirjadega kooskõlas olemiseks pakume mitmesuguseid lahendusi, mis hõlmavad juurdepääsu, vandalismikindlust ja tulekahju tingimustes töötamist. Kõik meie liftid vastavad standardi EN 81–1:1998 ohutuseeskirjadele liftide ehituse ja paigalduse kohta.

img_shopping-center-elevator-lobby

UUED OHUTUS- JA JUURDEPÄÄSUSTANDARDID

Kaks uut liftide projekteerimise ja tootmise Euroopa standardit parandavad märkimisväärselt nii reisijate kui hooldustehnikute juurdepääsu ja ohutust.

Esimese standardiga, EN 81–20:2014, kehtestatakse uued ohutuseeskirjad liftide ehitusele ja paigaldusele. Teise standardiga, EN 81–50:2014, pannakse paika lifti teatud osade kontrollimise ja katsetamise nõuded.

Uute standarditega selgitatakse ja parandatakse ka praeguseid hoonele esitatavaid nõudeid. Need standardid asendavad 1998. aastal kehtima hakanud standardid EN 81–1 ja EN 81–2 ja kõik liftid, mis on kasutusse võetud pärast 31. augustit 2017, peavad vastama nende uute standardite nõuetele.

img_wheelchair-elevator

EN 81–70 JUURDEPÄÄSETAVUSEGA LIFTID

Standardiga EN 81–70 määratakse kindlaks kabiini suurus ja kabiinisisesed tarvikud, et lihtsustada ratastoolis ja käimisabivahenditega inimeste juurdepääsu. Standardile EN 81–70 vastavus on olemas KONE EcoSpace, MonoSpace 500, MonoSpace 700 ja MiniSpace liftidel.

  • Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust
img_vandal-resistant-signalization

EN 81–71 VANDALISMIKINDLAD LIFTID

Standardile EN 81–71 vastavus on olemas KONE MonoSpace 500 ja KONE MonoSpace 700 liftidel, et neid kaitsta hoonetes, kus esineb vandaalitsemist. Vandalismikindlad lahendused sisaldavad materjale ja tarvikuid, mis on vastupidavad, raskesti süttivad ja veekindlad.

  • Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust
img_shopping-center-elevator-escalator

EN 81–72 TULETÕRJELIFTID

Standardile EN 81–72 vastavatel tuletõrjeliftidel on luukuksed ja redelid päästeoperatsioonide teostamiseks. Šahtis ja kabiini küljes olevad elektrilised komponendid on kaitstud pritsiva vee eest. See lahendus on saadaval KONE MonoSpace 500 ja MonoSpace 700 liftidele.

  • Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust

Tööriistad ja allalaadimised

Rohkem tööriistu ja allalaadimisi

Seotud teemad

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik