• KODU
 • Andmefaili kaitse

Andmefaili kirjeldus

1. Failide kontrollija

KONE Corporation
Postiaadress:
P.O.Box 7
FIN-02151 Espoo, FINLAND

Telefon:
+358 204 751

Asukoht:
KONE hoone
Keilasatama 3
FIN-02150 Espoo, FINLAND

2. Failiprobleemidega tegelev isik või kontaktisik

KONE Corporate Communications
KONE Building
Keilasatama 3
FIN-02150 Espoo
FINLAND

Tel +358 204 751
Fax +358 204 75 4515

Kui teil on küsimusi seoses andmetega, mida me teie kohta kogunud oleme, siis võtke meiega ühendust meie kontserni veebisaidil oleva kontaktivormi kaudu (kategooria „kliendiandmeid puudutavad küsimused”). Teie küsimus edastatakse asjakohase riigi vastavale isikule.

3. Andmefaili nimi

Veebisaidi www.kone.com teenustega seotud kliendi andmeregister.

4. Andmetöötluse eesmärk

Kliendiandmete töötlemise eesmärgid on järgmised.

i) Veebisaidi www.kone.com teenuste osutamine ja nendega seotud toodete pakkumine kliendile.

ii) Kliendisuhte arendamine ja haldamine.

iii) Veebisaidi www.kone.com teenuste ja nendega seotud toodete arendamine ja haldamine.

iv) Veebisaidi www.kone.com teenustega seotud lisaväärtusteenuste osutamine ja nendega seotud toodete pakkumine.

v) Kontserni KONE Corporation, tema partnerite, sidusettevõtete, allasutuste ja alltöövõtjate ettevõttesiseste ja -väliste kohustuste haldamine seoses veebisaidi www.kone.com teenuste ja nendega seotud toodetega.

vi) Kontserni KONE Corporation, tema partnerite, sidusettevõtete, allasutuste ja alltöövõtjate otseturundus ja andmekaeve ning nendega seotud tegevused, nagu kliendiandmete profileerimine ülaltoodud eesmärkidel.

5. Andmefailis sisalduv teave

 • Demograafilised kliendiandmed, nagu nimi, kontaktteave, kliendi üldine kirjeldus (nt arhitekt, hoone omanik, hooldusklient).
 • Kliendi päringud
 • Tellimusi puudutav teave ja muud andmed seoses veebisaidi www.kone.com teenuste ja nendega seotud toodetega.
 • Kliendi www.kone.com veebisaidi teenuse kasutamisega seotud küpsiste andmed.
 • Veebisaidi www.kone.com teenuse kasutamisega seotud logiandmed, nagu asukoht, aeg ja kasutaja eelistused, mis annavad teavet kliendi tegevuse kohta veebisaidil.
 • Ülaltoodud andmete kogumid kliendiprofiilide vormis.
 • Kliendi finantsandmed, mis puudutavad teenuste ja nendega seotud toodete ostmist.

6. Andmete tavapärased allikad

 • Kliendi antud teave, nt demograafilised kliendiandmed, tellimuse teave.
 • Teave, mille kontsern KONE Corporation, tema partnerid, sidusettevõtted, allasutused ja alltöövõtjad hangivad küpsiste abil kliendi kõvakettalt.
 • Logiandmed, mille kontsern KONE Corporation, tema partnerid, sidusettevõtted, allasutused ja alltöövõtjad hangivad veebisaidi www.kone.com teenusega seotud infosüsteemi kasutamist jälgides.
 • Kontserni KONE Corporation, tema partnerite, sidusettevõtete, allasutuste ja alltöövõtjate üksused, mis pakuvad veebisaidi www.kone.com teenusega seotud teenuseid, tooteid ja lisaväärtusteenuseid.
 • Kontserni KONE Corporation, tema partnerite, sidusettevõtete, allasutuste ja alltöövõtjate üksused, mis pakuvad logistikateenuseid, nagu arvete väljastamine, kohaletoimetamine, hooldus jne.

7. Tavapärased andmeedastused või andmeedastused väljaspool ELi või EMPd

Andmed edastatakse ülalnimetatud eesmärkidel kontserni KONE Corporation, tema partnerite, sidusettevõtete, allasutuste ja alltöövõtjate üksustele, millest mõned asuvad väljaspool ELi või EMPd. Samuti võivad mõned serverid, mida kasutatakse veebisaidi www.kone.com teenuse osutamiseks, asuda väljaspool ELi või EMPd.

8. Andmefaili kaitsmise põhimõtted

Andmefailid on kaitstud paroolidega ja kontserni KONE Corporation, tema partnerite, sidusettevõtete, allasutuste ja alltöövõtjate infosüsteemide üldiste andmekaitsemeetmetega, nt tulemüüridega. Ainult kontserni KONE Corporation, tema partnerite, sidusettevõtete, allasutuste ja alltöövõtjate eelnevalt kindlaks määratud töötajatel on juurdepääs andmefailis sisalduvatele isikuandmetele.

Andmefaili kaitse

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik