Hoone tulevikukindlaks muutmine pilveühendusega liftidega

Nutikate liftide poolt pakutavad elamused muudavad teie hoone atraktiivsemaks nii üürnikele kui ka külastajatele. Saate oma hoone muuta tulevikukindlaks turuliidri liftitehnoloogiaga, milles on sisseehitatud pilveühenduvus.

hero_KONE_cloud_city_final_1440x670

KONE smart elevator solutions with built-in connectivity | KONE

Lisage väärtust nutimaja lahendustega

Meie turuliirist liftilahendused on nüüd sisseehitatud pilveühenduvusega. Ühendatud liftid annavad täiesti uue kasutuskogemuse, kus on võimalik lisada nutikaid hoonelahendusi ja -teenuseid, mis muudavad kasutajate elu veelgi lihtsamaks ja mugavamaks.

Sealhulgas lifti oleku andmete integreerimine hoone haldamissüsteemiga, et hõlbustada jälgimist ja tõrkeotsingut või lubada inimestel nutitelefoni või muu mobiilseadme abil mugavalt lifti kutseid teha.

Pilveühendusega liftid avavad täiesti uue võimaluste maailma

img_KONE-technician-2_with_graphics_680x425

KONE nutimajade lahendused

KONE 24/7 Connected Services kasutab seadmete andmeid ennetavaks hoolduseks, mis tähendab, et probleemid saab kiiresti tuvastada ja lahendada enne kui need põhjustavad rikke või teenuse katkemise.

Elu muutub veelgi lihtsamaks tänu People Flow Ecosystem partnerite innovatsioonidele.

Meie kasvav hulk People Flow Ecosystem partnereid töötab välja uuendusi, mis muudavad üürnike elu veelgi lihtsamaks. Siin on kõigest mõned näited:

  • Savioke Relay – hotellide, kontorite ja meditsiiniasutuste automatiseeritud kohaletoimetamissüsteem.
  • BlindSquare – maailma juhtiv navigatsioonirakendus pimedatele ja vaegnägijatele.
img_web-connectivity-Savioke_Relay_Dash_Hallway_highlight
img_KONE_mobile_resi_flow_with_graphics-680x425

Kujundage hoone poolt pakutav elamus oma moodi

Sisseehitatud pilveühenduvusega on teil vabadus välja töötada välja oma nutikaid lahendusi, mis võimaldab teil lifti kasutamise kogemusi vastavalt hoone ja seda kasutavate inimeste vajadustele veelgi kohandada.

Hoone turvalisena hoidmine

Meelerahu tagamiseks digitaalses maailmas on küberturvalisus ja privaatsus meie digitaalteenustesse ja ühendustesse sisse disainitud. Meie digitaalkeskkondade ööpäevaringne jälgimine aitab meil digiteenuseid töökorras hoida, et teie saaksite neid kasutada praegu kui ka tulevikus.

img_Kone-Architect-Europe-Set1-A-17-Edit_HD_680x425
img_customer meeting_680x425

Teie nutimaja lahenduse partner

Rakenduste programmeerimisliidesed või API lühidalt võimaldavad kahel rakendusel omavahel suhelda, mis tähendab, et teie rakendus saab meie ühendatud liftidega sujuvalt töötada. Ühendatud liftid võimaldavad KONE ja meie People Flow Ecosystem partnerite nutimaja lahendustel pakkuda uusi põnevaid võimalusi lisandväärtuse saamiseks.

Lihtne seadmete kaugseire

Meie seadmete Status API ja Service Info API abil saate juurdepääsu KONE seadme oleku ja hoolduse andmetele ja kasutada andmeid oma hoonete või varahaldussüsteemides seireks ning aruandluseks.

img_KONE_Feat_Media_Screen_Maintenance-Landscape-025_680x425
img_Digital elevator-DX -female-male-smartphone_680x425

Uute nutimaja teenuste sujuv integreerimine

Meie Elevator Call API abil saate integreerida lifti kutsete funktsioonid oma lõppkasutaja rakendustesse. Näiteks lubada inimestel oma nutitelefoni kaudu lifti kutsuda. Meie Service Robot API võimaldab teil integreerida autonoomsed robotid, mida kasutatakse puhastusteenuste, kohaletoimetamise ja turvalisuse tagamiseks, KONE liftidega.

Vaadake palun KONE webinari salvestust.

Vaadake palun KONE webinari salvestust.

Webinari peamisteks teemadeks oli KONE DX-klassi liftid ja targad lahendused seadmete hooldamisel

Kuidas me saame Teid aidata?

Palun täitke ankeet, me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Sample form


How can we help you? *|I am interested in a KONE product or service|I want to contact KONE customer service
+372
 My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Smart building solutions|People Flow planning services|Other


Pange tähele, et selle vormi esitamisel kogume teie isikuandmeid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie privaatsusavaldusest.


Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik