Kõik, mida vajate oma visiooni ellu viimiseks

Viige oma visioon ellu ja looge lifti kogemus, mis aitab teie hoonel inimestega ühendust luua ja püsiva mulje jätta.

Meie ülesandeks parandada inimvoogude liikumist linnakeskkonnas. See tähendab linnade muutmist paremateks elukohtadeks, aidates inimestel ohutult ja sujuvalt liikuda. Liftide sisekujundusel ja elamuslahendustel, mida teie hoone väärib ja mida kasutajad nõuavad, on tohutu roll inimvoogude elamuste kujundamisel.

img_20180725_BS_KONE_AMOSREX_058_edit_highlight_teaser_680x425

Inimesest inspireeritud disain

Inimesed on hoonete elujõud, mistõttu meie disainifilosoofia põhineb inimlikul lähenemisel, mis võtab arvesse kogu lifti pakutavat elamust. See on seotud igal tasandil - alates visuaalsest ja lõpetades emotsionaalsega koos kõigega, mis jääb sinna vahele.

Kolm uut viisi oma visiooni realiseerimiseks

KONE seab inimesed esikohale. Usume, et saame muuta linnad paremaks elukohaks keskendudes inspireerivatele kogemustele, mis põhinevad tõeliste inimeste vajadustel ja teadmistel. – Timo Tiainen, juhataja, kontseptsioonid ja disain

Liftielamuse arendamine

KONE DX Concept kabiin annab tühja lõuendi, millele saate luua mitmeid meeli ergutavaid liftielamusi, ja mida saab pidevalt edasi arendada. Värvige kabiini seinad valgustega, et luua just õige meeleolu. Kuvage kaasahaaravaid ja pilkupüüdvaid kogu seina suuruseid reklaame ning sotsiaalmeedia uuendusi. Perfektse muusikavalikuga saate elamusi veelgi rikastada.

Peened, kohandatavad mustrid

Meie lai mustrivalik on kujundatud nii kohandatavaks kui ka funktsionaalseks, aidates teil luua peent, kuid efektset liftikabiini, mis sobib ideaalselt teie hoone kujundusega olles samas hõlpsasti puhastatav ja hooldatav.

Mitmekülgne värvi- ja materjalipalett

Tuginedes põhjalikele uuringutele ja tihedale kliendikoostööle, oleme loonud värvi- ja materjalipaleti, mis muudab võimalikult lihtsaks tulemuse leidmise, mis sobib ideaalselt teie disaininägemusega.

img_KONE DX Design -Versatile color and material palette_680x425

Vaadake meie kabiinidisaini 360-kraadises vaates

Inspireerige ja rõõmustage uute kabiini disainidega

Inspireerige ja rõõmustage uute kabiini disainidega

Tutvuge meie eelloodud liftikabiini disainidega või looge oma ainulaadne interjöör, ühendades materjale, valgustust ja tarvikuid. Viige oma visioon ellu 3D-modelleerimise ja muu abil kasutades KONE Car Designer rakendust.

Kuidas me saame Teid aidata?

Palun täitke ankeet, me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Sample form


How can we help you? *|I am interested in a KONE product or service|I want to contact KONE customer service
+372
 My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Smart building solutions|People Flow planning services|Other


Pange tähele, et selle vormi esitamisel kogume teie isikuandmeid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie privaatsusavaldusest.


Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik