Info Meie Hooldustööde Kohta Just siis, Kui Te Seda Vajate

KONE ONLINE

img_3_easy_steps_Cad_drawings-01-535x365.jpg

KONE Online portaal võimaldab kergesti püsida kursis KONE hooldustöödega, seadmete hetkeolukorraga ning pooleliolevate töödega.

KONE Online kuvab detailset infot hooldustööde, remontide ning väljakutsete ajaloo kohta. Lisaks on ligipääs ka arvete ja lepingute infole.

Samuti on võimalus luua erinevaid raporteid ning saata need soovitud e-mailile.

Tellige oma kasutajatunnus ja parool, kirjutades oma soovist klienditeenindus@kone.com

Plus ja Premium lepingud sisaldavad KONE Online teenust. Standard lepingute puhul on võimalus teenust kasutada lisatasu eest.

Logige sisse KONE Online-i

KONE MOBILE

img_3_Stay_up_to_date_all_times-01-535x365.jpg

KONE Mobile rakendus hoiab teid toimuvaga kursis ka siis, kui olete liikvel. Te teate alati mis töid, millal teostatakse.

Tõuketeavitused aitavad teil pooleliolevate hooldustöödega kursis olla. Rakendus tagab teile hea ülevaate oma seadmete hetkeolukorrast. Looge mugavalt uusi teeninduspäringuid või võtke ühendust oma KONE kontaktisikuga.

Rakendus on saadaval App Store-is ja Google Play-s. Selleks, et kasutada KONE Mobile rakendust, on vajalik KONE Online-i kasutajatunnuse olemasolu.

KONNECT 24/7

img_2_Professional_service_whenever_you_need_it_B-01-535x365.jpg

Meie uue 24/7 Ühendatud Teeustega saame nüüd paremini prognoosida, hooldada ja astuda vajalikke samme enne rikke esinemist.

24/7 Ühendatud Teenused koguvad informatsiooni liftide ja eskalaatorite parameetrite, kasutusstatistika ja vigade kohta. Seade saadab kõik info reaalajas KONE pilveteenusele, kus teostatakse andmete analüüs. Kui probleem esineb, saame detailse info probleemi põhjuste ja vajaliku reageerimiskiiruse osas.

Teile tähendab see parendatud ohutust, täielikku läbipaistvust ja meelerahu, sest kui midagi hakkab juhtuma, siis me juba teame sellest.

Lisainformatsiooni saamiseks võtke ühendust klienditeenindus@kone.com

Vaadake palun KONE webinari salvestust.

Vaadake palun KONE webinari salvestust.

Webinari peamisteks teemadeks oli KONE DX-klassi liftid ja targad lahendused seadmete hooldamisel

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik