Tooteteave

Kirjeldus

KONE NanoSpace ruumisäästlik lahendus, mille juures saab lifti kiiresti elamutesse paigaldada. Lihtne paigaldusprotsess ja ülikompaktne tehnoloogia annavad tulemuseks uue energiatõhusa lifti, mis on kuni 50% suurem. ISO energiatarbimisklass: B. KONE NanoSpace vastab Euroopa liftistandardite EN 81-20 ja EN 81-50 nõuetele.

Tehnilised andmed

  • Kirjeldus: Ruumisäästlik lahendus lifti täieliku asendamise projektiks elumajades.
  • Kiirus: 1,0 m/s
  • Max sõidukõrgus: 40 m
  • Max koormus: 630 kg
  • Max sõitjate arv: 8
  • Max liftide arv grupis: 2/2
  • Šahti mõõtmed:vt lifti NanoSpace andmelehte

Disain

  • Kuus kaasaegset universaalset kabiiniinterjööri, mis sobivad teie elamuga.
  • Kaks stiilset signalisatsioonivalikut
  • Võimalus kombineerida ja sobitada tarvikuid ainulaadse välimuse loomiseks.

Suurem mugavus väiksema ajaga

img_elevator-nanospace-blocks-1

LIFTI SUJUVAM LIIKUMINE

Murrangulises tõstesüsteemis KONE HybridHoisting™, mida kasutab KONE NanoSpace lift, on rihmade ja trosside tehnoloogia kombineeritud täiesti uudsel viisil – rihm liigutab lifti ja trossid hoiavad kabiini šahtis rippumas. Äärmiselt kompaktne disain ja tipptasemel tehnoloogia võimaldavad liftikabiini suurepärast tasapinnalisust igal korruseplatvormil. Samuti suurendab see lifti kasutamise mugavust, muutes iga sõidu mugavaks ja meeldivaks.

img_elevator-nanospace-blocks-2

ROHKEM RUUMI JA VÄRSKE DISAIN

KONE NanoSpace liftil on kaks õhukest vasturaskust, mis võimaldavad kohandatavat tasakaalustamist ja energiakulu optimeerimist. Need asuvad juhtsiinidel, võimaldades samasse šahti paigutada kuni 50% avarama kabiini. Peale selle pakume teile kollektsiooni kaasaegsetest ja uutest liftiinterjööridest, mis on loodud meie auhinnaga pärjatud ettevõttesisese disainimeeskonna poolt. Valige välja oma lemmik või kombineerige ja sobitage materjale, valgustust ja lisatarvikuid, et luua oma ainulaadne disain.

img_elevator-nanospace-blocks-3

VÄHEM MÜRA, SUUREM ENERGIATÕHUSUS

KONE NanoSpace töötab KONE EcoReel™ mootoriga, mis kasutab sama tipptasemel tehnoloogiat kui väga edukaks osutunud KONE EcoDisc®, kuid mis on veelgi kompaktsema disainiga. Erinevalt teistest lifti tõstelahendustest asub EcoReel mootor šahti süvises, vähendades häirivat müra hoones veelgi. Samuti on eeliseks märkimisväärselt väiksem energiatarve ja jooksvad kulud, sest NanoSpace on energiatõhusam kui vanad tavapäraste tõstesüsteemidega liftid.

KONE liftiplaanimistööriistad

Seotud teemad

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik