WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik

Küpsised

Et pakkuda meie veebilehel parimat kasutajakogemust ja esitada isikupärastatud sisu, kasutame küpsiseid. Kui se Teile sobib ja nõustute kõigi küpsistega, vajutage ”Nõustun” nuppu. Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga..

Tagasi üles

Funktsionaalsed ja vastupidavad materjalid

Kujundage liftikabiin, mis jätab püsiva esmamulje ja näeb hea välja kogu hoone elu jooksul. Lifti- ja viimistlusmaterjalide valik mõjutab mitte ainult teie kabiini väljanägemist ja tunnetust, vaid ka seda, kui lihtne on seda puhastada ja hooldada.

img_KONE_Feat_Anti_Fingerprint_Landscape-042_edit_hero_1440x670

Nutika pinnaga laminaadid

Need uuenduslikud materjalid muudavad lifti puhastatavuse ja väljanägemise paremaks kui kunagi varem tänu sisseehitatud antimikroobsele, määrdumis-, hõõrdumis- ja kriimustustevastasele pinnakattele Kõiki väikeseid pinnakriimustusi saab termotöötluse abil „terveks teha“.

Pleki- ja sõrmejälgedevastane kate

See spetsiaalne kate aitab hoida värvilised roostevabast terasest liftimaterjalid uueväärsed, hoides ära plekkide teket ja muutes sõrmejäljed vähem nähtavaks.

Antimikroobne kate

Suure kasutusega liftides võivad eelkõige käsipuud olla nakkuste allikaks. Meie antimikroobne kate, mis põhineb eriti vastupidaval pulbervärvil, parandab lifti hügieeni ja aitab vältida pisikute levikut.

Lihtne hooldada

Vaadake, kuidas meie funktsionaalsed ja vastupidavad liftimaterjalid säästavad aega ja vaeva, vähendades hooldus- ja puhastusvajadust.