WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Vali riik

Tagasi üles

Mõjukad liftivalgustuse lahendused

Looge sobiv õhkkond uute silmatorkavate liftivalgustustega. Lisaks üldisele vajadusele liftis on valgustus ka mitmekülgne kujunduselement, mis mõjutab kasutuselamust, aidates luua soovitud atmosfääri.

kone
Image

Hajutatud ja otsene valgustus

Lihtne, kuid tõhus, seda tüüpi valgustus tagab sujuva ja ühtlase valgustatuse, mis on korraga nii praktiline kui ka atraktiivne. Meie valgustite pakkumine sisaldab Red Dot auhinnatud valgustuslahendusi.

Kaudne valgustus

Kui soovite luua peent ilmet ja hubast, rahulikku meeleolu, on kaudne valgustus ideaalne valik. Pehme varjuga heledamate alade kontrast sobib ideaalselt liftide igasuguste sisekujunduse täiustamiseks. Kaudne valgustus sobib ideaalselt ka sellistesse keskkondadesse nagu haiglad, kus võib tekkida vajadus vältida otsese valgustuse kasutamist konkreetsetes liftides.

Image
Image

Suunatud valgustus

Lisage pilkupüüdev värvielement fokuseeritud valgustusega, mis ühendab valge LED-kohtvalgustuse ja värvilise reflektori, et luua teravat ja selget valgustust, mis toimib köitva kujunduselemendina

Kombineeritud valgustus

Kombineerides otseseid ja kaudseid valgusefekte, saate anda liftikabiinile loomingulise ja väärika ilme. Kombineeritud valgustus annab teile võimaluse tasakaalustada valgust, varju ja värvi hämmastava efekti saavutamiseks.

Image
Image

Nutikas valgustus

Värvige kabiini seinad valgusega, et luua just õige meeleolu. Tühi lõuend võimaldab pidevalt muutuvaid ning mitmeid meeli ergutavaid elamusi koos adaptiivsete värvide ja valgusega, et muuta arusaama, mida on võimalik lifti kabiinis korda saata.